Ploty, sloupky a podhrabové desky

Mladá Boleslav a Česká Lípa

Každý plot může svým vzhledem perfektně doplňovat vzhled domu a zahrady. Nabízíme Vám výrobu plotů a plotových dílců za dostupné ceny při zachování jejich vysoké kvality. Dle požadavku zákazníka se jednotlivé plotové dílce připevní na kovové či zděné sloupky, jejichž dodání a výrobu rovněž zajistíme, včetně celé stavební části. Ploty sladíme se vzhledem pojezdových či křídlových bran a branek. Konstrukce z plotových dílců jsou velmi pevné a stabilní a zajišťují estetické a bezpečné oplocení pozemku.

Výběr plotové výplně zásadně ovlivňuje vzhled i účel oplocovaného pozemku. Jiné oplocení zvolíme okolo průmyslových objektů, jiné okolo zahrady v moderní zástavbě, jiné okolo chaty či chalupy.

Ploty zděné

Nejvíce užívané a oblíbené stavební materiály KB Blok.

Jejich předností je nenáročná údržba, dlouhodobá životnost a široká variabilita typů a barev.
• velice oblíbená varianta provedení z KB bloku Play Blok s fazetou, povrch hladké
je stále oblíbenější pro svou rychlou a snadnou výstavbu a elegantní moderní vzhled
• velmi pevný a trvanlivý materiál, který má vynikající estetickou hodnotu
• k dodání v různých barevných odstínech
• hladké, struktura štípaný kámen, vyznačují se vysokou životností a barevnou stálostí, přesnými tvary a výbornou kombinací se zámkovou dlažbou

Hliníkové ploty

Výhody hliníkových výplní:

  • Hliník s lakovaným povrchem nekoroduje a má velmi dlouhou životnost
  • Brány vyrábíme ve stejném provedení jako hliníkové ploty, čímž je zajištěno dokonalé typové i barevné sladění Vašeho oplocení.
  • Jsou moderním a nadčasovým doplňkem vašeho domu
  • Nižší váha oproti jiným výplním
  • Výroba na míru dle Vašich požadavků a představ

Máte zájem o naše služby?

Kovové sloupky

Namísto nových zděných sloupků nebo stávajících provádíme usazení a betonáž kovových sloupků pro jakékoliv plotové dílce.

Podhrabové desky

Podhrabové desky pod plot slouží jako náhrada podezdívky. Jsou vyrobeny z prefabrikovaného betonu, který je vyztužen ocelovými tyčemi. Desky nepotřebují betonový základ a cenově vycházejí lépe než zmiňované zděné podezdívky.

Díky těmto deskám zamezíte jak podhrabávání vašeho psa a jiných zvířat, tak i prorůstání nechtěného plevele do pletiva a na váš pozemek. Desky se do plotu umisťují na zinkované průběžné držáky plotových desek a v rozích použijete koncový jednostranný držák.

Desky dodáváme v různých délkách od 2450 mm do 2950 mm, i v různých výškách 20-30 mm. Desky dokážou esteticky doplnit váš plot do jedné linie a dojde ke sladění jeho spodní části.