Garážová vrata

Mladá Boleslav a Česká Lípa

Sekční vrata

U sekčních garážových vrat HÖRMANN se podařilo dokonale skloubit nejlepší vlastnosti nezbytné pro moderní garážová vrata – značkovou kvalitu, vysokou životnost, design i velkou bezpečnost. U našich dosavadních zákazníků se staly nejoblíbenějším typem garážových vrat.

V případě zájmu ze strany zákazníka nabízíme rovněž demontáž stávajících vrat, jejich odvoz, stavební přípravu nutnou před montáží nových vrat a veškeré elektro práce.

Sekční garážová vrata LTE, LPU, LTH – Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod střechu. Montáž za otvorem uvolní téměř celý průjezd (výhoda u velkých osobních,dodávkových a terénních automobilů). Díky větší šířce vjezdu můžete mnohem pohodlěji vjíždět do garáže.

Použití: zejména pro místa, kde je požadavek na temperaci, bezpečnost, kvalitu a celkový vzhled. Využít je lze pro rodinné domy, obytné domy, komerční a průmyslové objekty, hromadné garáže. Lze říci, že tato garážová vrata se v dnešní době stala běžným standardem. A to jak z hlediska finanční dostupnosti, vysoké kvality, tak i praktického využití.

Vyrobena jsou z žárově pozinkované oceli, výplň tvoří polyuretanová pěna bez freonů. Dle Vašeho přání a vkusu Vám dodáme sekční garážová vrata v několika druzích zateplení, povrchů, motivů, prosklení, folií, kazet i designových prvků, s integrovanými dveřmi, různých barevných odstínů RAL, dřevěná, v několika možnostech provedení montáže s pohonem včetně zabezpečení a otevření při výpadku proudu, i bez pohonu se sestavou kliky.

Sekční garážová vrata jsou testována a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků evropské normy 13241-1. Pomocí bezpečnostního kontrolního seznamu si můžete ověřit, jestli vaše stará garážová vrata vyhovují aktuálním bezpečnostním normám.

Máte zájem o naše služby?

Rolovací vrata

Rolovací vrata RollMatic se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před garáží. Volný zůstává také prostor pod stropem, který lze využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor.
Tvar otvoru garáže nehraje při montáži vrat žádnou roli. Garážová vrata RollMatic od Hörmann se vejdou do každého garážového otvoru. Odpadá tak starost jestli je otvor pravoúhlý, zkosený či se segmentovým nebo kruhovým obloukem.
Aby vrata dokonale ladila s charakterem vašeho domu, nabízíme rolovací vrata RollMatic v různých povrchových úpravách a mnoha odstínech. Pro přirozený vzhled vrat zvolte jeden ze dvou dřevěných dekorů povrchu Decograin nebo Decopaint. Rozhodnout se ale můžete i pro některou z 11 barev ve stejné cenové kategorii. Samozřejmě u nás najdete vedlejší dveře ve stejném designu.

Rolovací garážová vrata RollMatic – to je především souhra mnoha vynikajících detailů, díky kterým získáte komfortní a hlavně bezpečný prvek vaší stavby. Další nepřehlédnutelným kladem je obzvláště jednoduchá montáž vrat.

Standardní pohon je pro snadnou údržbu upevněn mimo obložení navíjecí hřídele. Vrata, pohon a řídicí jednotka jsou optimálně vzájemně sladěny a testovány jako funkční jednotka. Integrovaný pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení pohonu zajišťuje klidný chod vrat a šetrnost vůči vratům. Díky kompenzaci pomocí pružin a spolehlivému automatickému vypínání je další zajištění před uzavírací hranou zbytečné.

Výklopná vrata

V každých výklopných vratech Berry od společnosti Hörmann je obsaženo 50 let zkušeností a know-how ve výrobě garážových vrat. Zvolit si můžete ze široké škály motivů, takže si můžete vybrat vrata přesně podle vašich představ a charakteru vašeho domu.

Ocelové motivy jsou k dispozici standardně v dopravní bílé, ale také v 7 zvýhodněných barvách a zhruba 200 dalších odstínech podle mezinárodně uznávané barevné škály RAL (s výjimkou barev s perleťovým efektem a fluorescenčních a metalických barev). Vrata z masivního dřeva nabízíme v provedení severský smrk a tsuga kanadská.

Téměř ke každému motivu nabízí společnost Hörmann vhodné vedlejší dveře, které tak tvoří s garážovými vraty harmonický celek.

Posuvná vrata

Posuvná boční sekční vrata Hörmann jsou vhodným řešením i pro velmi speciální montážní situace. Na rozdíl od výklopných, sekčních a rolovacích garážových vrat se jejich vratová konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany. To je zvláště výhodné, pokud má strop garáže zůstat volný například pro uložení věcí (surfovacích prken apod.) nebo pokud křídlo vrat nelze ze stavebních důvodů (šikmá střecha, nízký překlad, překážející odpadové trubky) umístit nebo namontovat pod strop.

Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují velmi dobrou zvukovou a tepelnou izolaci, vysokou stabilitou křídla vrat a příjemně klidný chod.